Wycinanie laserowe metalu Bytom

Tym, co łączy przemysł motoryzacyjny, lotniczy, medyczny, elektroniczny, budowlany czy dekoracyjny, jest uzależnienie tych branż od wydajnej i szybkiej obróbki metalu, w tym jego cięcia lub skrawania.

Laserowa obróbka metalu na terenie Bytomia

Firma Olgamet oferuje usługi w zakresie laserowego cięcia metalu. Korzystamy zarówno z wycinarek CO2, jak i włóknowych (fiber). Jeśli prowadzisz działalność w Bytomiu i potrzebujesz niezawodnego partnera w dziedzinie cięcia metalu, zapraszamy do skorzystania z usług Olgamet.

Cięcie laserowe to najbardziej dokłada i popularna metoda obróbki termicznej metalu (stali węglowej, stali, stopowej, aluminium itp.) W Olgamet świadczymy tę usługę na najwyższym poziomie, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów – także tych działających na terenie Bytomia. Łączymy nowoczesną technologię z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów.

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu najwyższej klasy: z wypalarek włóknowych oraz laserowych wypalarek Trumatic firmy Trumf. Nowoczesne technologie, umiejętności naszych specjalistów oraz ich doświadczenia to gwarancja najwyższej jakości oraz terminowości realizacji.

Świadczymy usługi laserowego cięcia metalu w Bytomi i okolicach.

 

wycinanie laserowe metalu Bytom

Sprostamy nawet najbardziej wymagającym projektom.

Skontaktuj się z nami

Gwarantujemy:

  • Wysoką precyzję, która zapewnia gładkość krawędzi, estetykę oraz powtarzalność efektów obróbki
  • Szybkość i efektywność realizacji zleceń, która przekłada się na obniżenie kosztów
  • Wszechstronność – obrabiamy materiały różnego typu, dopasowująca się do potrzeb poszczególnych klientów i wymogów projektowych

 

Jeśli prowadzisz działalność w Bytomiu lub okolicach i szukasz najlepszych fachowców w obszarze cięcia laserowego metalu, postaw na Olgamet! Zapewniamy najwyższej jakości usługi obróbki laserowej metalu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły Twojego projektu.