Produkty ze stali - wykonawstwo

Specjalizujemy się  w obróbce metalu (gięcie blachy, wypalanie laserowe, spawanie, grawerowanie). Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów także w zakresie wykonawstwa produktów ze stali.

Produkty ze stali - wykonawstwo na podstawie projektu

Olgamet zajmuje się wykonawstwem produktów ze stali – czarnej i nierdzewnej – na podstawie projektów dostarczonych przez klientów lub własnych.

Nasi fachowcy łączą długoletnie doświadczenie z bogatą wiedzą i profesjonalnymi umiejętnościami.
Posiadany przez nas nowoczesny park maszynowy obsługują świetnie wykwalifikowani operatorzy. Możesz mieć pewność, że Twój projekt znajdzie się w najlepszych rękach, a dowodem będzie wykonany przez nas najwyższej jakości produkt.

 

Produkcja wyrobów ze stali

Fachowe doradztwo

Nie traktujemy projektów naszych klientów rutynowo i automatycznie. Każdy poddajemy analizie i służymy fachowym wsparciem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zawsze omawiamy z nim projekt i w razie potrzeby sugerujemy przeróbki lub udoskonalenia. Stawiamy klientów na pierwszym miejscu. Skupiamy się na jakości finalnego produktu, zapewniamy kompleksową obsługę w ramach całego procesu: od projektu do realizacji.

Nie masz projektu, ale potrzebujesz wyrobu ze stali?

Zapewniamy wsparcie również klientom, którzy nie dysponują gotowym projektem. Bywa, że potrzebny jest produkt ze stali albo klient po prostu ma pomysł na taki artykuł. Brakuje mu jednak umiejętności lub czasu, by opracować projekt, który służyłby za podstawę realizacji takiego pomysłu.

Udzielamy pełnego wsparcia także na etapie projektowania.

 

Projektowanie produktów ze stal

Konsultacje

Najpierw przeprowadzamy wnikliwe konsultacje z klientem, by dokładnie poznać jego potrzeby lub pomysł. Pozostajemy w kontakcie podczas całego procesu. W efekcie, choć to my przygotowujemy projekt, klient może poczuć się jego autorem.

Projekty w naszej firmie sporządzają fachowi projektanci, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego wykonawcy produktów ze stali?

Zapraszamy do współpracy z Olgamet. Gwarantujemy najwyższy standard usług oraz wykonawstwo najwyższej jakości produktów ze stali na podstawie projektów opracowanych przez klientów lub naszych specjalistów.

O naszym profesjonalizmie i kompetencjach świadczą niezliczone realizacje, ale przede wszystkim rzesza zadowolonych klientów, którzy postawili na naszą fachowość i gwarantowaną przez nas jakość.

 

produkty ze stali - obróbka laserowa

Doświadczenie, umiejętności i nowoczesna technologia

Nasi operatorzy mogą w pełni wykorzystać swoje umiejętności w parku maszynowym. Korzystamy w nim m.in. z wypalarki laserowej Trumatic firmy Trumpf, nowoczesnych pras krawędziowych oraz spawarek laserowych.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej w dziale realizacje. Zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy kontaktu.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty firmy Olgamet.